Стручни органи

Стручна већа по областима предмета

Стручно веће друштвених наука
Чине га наставници српског језика, страних језика, историје, верске наставе и грађанског васпитања
  • председник: Предраг Вајагић, наст. српског језика
Стручно веће природних наука
Чине га наставници математике, физике, хемије, географије, техничког и информатичког образовања
  • председник: Сњежана Фодора, наст. информатике и рачунарства, заменик директора
Стручно веће уметности и вештина
Чине га наставници ликовне културе, музичке културе, физичког васпитања
  • председник: Верица Маливук, наст. музичке културе
Разредно веће
Чине га сви учитељи и наставници који предају ученицима млађег узраста
  • председник: Марија Јовићевић

Одељенска већа

Одељенска већа чине сви наставници који у том одељењу одржавају наставу. 
Председници одељенских већа по разредима:
  1. разред - Леонора Ненадов, учитељица
  2. разред - Марија Јовићевић, учитељица
  3. разред - Оливера Самарџић, учитељица
  4. разред - Добрила Борковић, учитељица
  5. разред - Сњежана Фодора, нас. информатике 
  6. разред - Нада Ловре, наст. хемије
  7. разред - Ксенија Суђић, наст. српског језика
  8. разред - Иванка Иконић, наст. музичке култ.

Наставничко веће

Наставничко веће чине директор, сви запослени наставници и стручни сарадници. 




Стручни активи

Актив за школско развојно планирање
Чланови:
  • Станка Сантрач, учитељица- председник
  • Ксенија Суђић, наст. српског језика 
  • Наташа Марјановић, наст. српског језика
  • Нада Ловре, наст. хемије
  • Драган Прпа, школ. психолог
  • Тања Дакић, представник лок. самоуправе
  •  Мирослав Ивановић,представник Савета родитеља 
  • Ђорђе Радовић, представник Савета родитеља
  • Никола Јовић, представник Савета родитеља
  • Игор Прел, представник Савета родитеља
  • Милица Шаровић, представник Ученичког парламента
Актив за развој школског програма
Чланови:
  • Бојана Медан, наст. математике - председник
  • Мартина Месарош, учитељица у боравку
  • Даниела Пилиповић, наст. математике
 

Педагошки колегијум

Педагошки колегијум чине директорица и председници / координатори свих стручних органа и тимова:
  • Татјана Кецман, директор - председавајући
  • Марија Јовићевић, председник Разредног већа
  • Предраг Вајагић, председник Стручног већа друштвених наука
  • Сњежана Фодора, председник Стручног већа природних наука
  • Верица Маливук, председник Стручног већа уметности и вештина
  • Бојана Медан, председник Стручног актива за развој школског програма
  • Станка Сантрач, председник Стручног актива за школско развојно планирање
  • Мира Карановић, координатор Тима за самовредновање
  • Станислава Керавица, координатор Тима за обезбеђивање квалитета и развој школе
  • Драгана Менчик, координатор Тима за развој међупредметних компетенција и предузетништво
  • Гордана Пушић, координатор Тима за професионалну оријентацију
  • Дивна Голић Тереке, координатор Тима за заштиту деце од насиља...
  • Јасмина Васојевић, координатор Тима за ИО
  • Татјана Кнежевић, Тим за сарадњу са лок. средином
  • Савић Сања, Тим за дечије и ученичке организације
  • Бојана Ступар, координатор Тима за професионални развој 
  • Александра Продановић, Тим за маркетинг
  • Ксенија Краљ, представник стручних сарадника

Стручни тимови

Тим за самовредновање
  • Мира Карановић, учитељица - координатор
  • Соња Ковачевић, наст. ликовне култ.  
  • Мира Карановић, учитељица
  • Љиљана Ступар, педагошкиња
  • Сања Жујић, представник лок. самоуправе и Школског одбора
  • Мирослав Ивановић, представник Савета родитеља
  • Ања Мандић, представник Ученичког парламента
Тим за инклузивно образовање и пружање додатне подршке ученицимамоћи 
  • Јасмина Васојевић, учитељица - координатор 
  • Мерима Гњатић, наст. енглеског
  • Драган Прпа, школ. психолог
  • одељенске старешине ученика који раде по ИОП-у
Тим за професионалну оријентацију и упис у средњу школу
  • Гордана Пушић, наст. физичког васпитања - координатор
  • Драган Прпа, школ. психолог 
  • Стево Ђилас, наст. физичког
Тим за заштиту деце од насиља, злостављања
  • Дивна Голић Терек, учитељица - координатор
  • Ксенија Краљ, школ. педагошкиња
  • Веселинка Радаковић, учитељица
  • Наталија Ковачевић, учитељица
  • Дивна Голић Терек, учитељица
  • Милан Ерцег, наст. историје
  • Иванка Иконић Драгојловић, наст. немачког
  • Славица Кременовић, наст. физике
Тим за  маркетинг
  • Александра Продановић, наст. српског - координатор
  • Бранка Радовановић, учитељица 
  • Оливера Самарџић, учитељица
  • Веселинка Радаковић, учитељица
  • Сандра Жарковић, наст. математике
  • Мерима Гњатић, наст. енглеског јез. 
  • Зорана Топић, наст. енгл. језика
  • Љиљана Ступар, педагошкиња 
  • Славица Јурић, библиотекар
Тим за сарадњу са локалном средином
  • Татјана Кнежевић, учитељица (програм сарадње са лок. самоупраом) - координатор
  • Анкица Дамјанов, учитељица (програм сарадње са породицом)
  • Мирјана Шијаков, наст. билогије (програм заштите животне средине)
  • Светлана Чулић, учитељица (програм социјалне заштите)
  • Нада Ловре, наст. хемије (програм здравствене заштите)
Тим за дечије и ученичке организације 
  • Сања Савић, наст. биологије (Подмаладак Црвеног крста) - координатор
  • Леонора Ненадов, учитељица (Дечији савез) - 
  • Павле Сешић, наст. ТИО (Ученички парламент)
  • Милан Ерцег (Ученички парламент)
Тим за професионални развој и стручно усавршавање 
  • Бојана Ступар, наст. енглеског језика - координатор
  • Милијана Рађеновић, наст. енглеског језика
Тим за обезбеђивање квалитета и развој школе 
  • Станислава Керавица, учитељица - координатор
  • Бранка Радовановић, учитељица 
  • Добрила Борковић, учитељица
  • Наталија Ковачевић, учитељица
  • Сандра Жарковић, наст. математике
  • Мерима Гњатић, наст. енглеског
  • Ђорђе Радовић, представник савета родитеља
  • Тања Дакић, представник лок. самоуправе
  • Ања Мандић, представник Ученичког парламента
Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништво
  • Драгана Менчик, учитељица - координатор
  • Павле Сешић, наст. ТИО
  • Драгана Грбић, наст. географије
  • Јована Марјанац, наст. географије
  • Светлана Чулић, учитељица
  • Анкица Дамјанов , учитељица 
  • Даниела Пилиповић, наст. математике
  • Горица Кнежевић, наст. немачког језика


Comments