Oпштинско такмичење у одбојци 2015/2016. године

поставио/ла Гордана Пушић 19.04.2016. 10:51   [ Ажурирао/ла 20.04.2016. 01:54 Славица Јурић ]

Општинско такмичење за дечаке је организовано 03.11.2015.  у  ОШ „ Вук Караџић „ у Бачкој Паланци. Од  6  екипа које су се пријавиле за такмичење: ОШ „ Алекса Шантић „ из Гајдобре, ОШ „ Здравко Челар „ из Челарева, ОШ „ Браћа Новаков „ из Силбаша, ОШ „ Десанка Максимовић „ из Бачке Паланке, ОШ „ Вук Караџић „ из Бачке Паланке и ми,  овојили смо  IV MEСТО. Дечаци који су учествовали на такмичењу су :


1.      АЛЕКСЕЈ ВРАНЕШ                                   VIII-1

2.      МИЛОШ МАРИНКОВ                               VIII-1

3.      НЕМАЊА ВУЈАДИНОВИЋ                     VIII-2

4.      ОГЊЕН МЕЂЕДОВИЋ                             VIII-4

5.      AНДРЕЈ  ПОПАДИЋ                                    VII-3

6.      ПЕТАР СЕЛАКОВИЋ                              VIII-2

7.      ФЕЂА ИВИЦА                                           VI-4

8.       МАРКО БАЛАШ                                     VIII-3

9.      ТОДОР ЈАРЧЕВИЋ                                  VIII-3

Општинско такмичење за девојчице је организовано 04.11.2015.  у ОШ „ Вук Караџић“ у Бачкој Паланци. Од  6 екипа које су се пријавиле за такмичење: ОШ „ Алекса Шантић „ из Гајдобре,  ОШ „ Браћа Новаков „ из Силбаша, ОШ „ Жарко Зрењанин „ из Обровца,  ОШ „ Десанка Максимовић „ из Бачке Паланке, ОШ „ Вук Караџић „ из Бачке Паланке и ми,  освојиле смо   I МЕСТО, и тиме се пласирале на Окружно такмичење. 

Девојчице  које су учествовале на такмичењу су :

1.      МИНА МИЛОВАЦ                             VIII-4

2.      МИЛИЦА КНЕЖЕВИЋ                     VIII-3

3.      ЛАНА КРАЉ                                         VIII-3

4.   АНДРИЈАНА ТАТИЋ                             VII-2

5.   ЈЕЛИСАВЕТА ВОЈИНОВИЋ               VII-4

6.  МИЛИЦА МИШКОВИЋ                                 VII-4

7.  ТАМАРА НИНКОВИЋ                                    VII-3

8.  ИВАНА ЗОРИЋ                                                 VI-1

9.  УНА РАЦ                                                            VI-1

10. НАЂА ТОДОРОВ                                            VI-1

11. АНАСТАСИЈА КНЕЖЕВИЋ                         VI-1

Вођа екипе је наставница физичког васпитања Гордана Пушић.


Општинско такмичење у одбојци


Comments